zpět do 1. patraSzkoła ZAV

Klawiatura przeszkadza?

Tak długo przy czatowaniu szukałaś (eś) literek, że partner poszukał sobie innego rozmówcy. Masz napisać dwustronicowe sprawozdanie albo referat, a jest to dla Ciebie katorżnicza praca na całe popołudnie. Zaczynasz myśleć o swoim IQ, bo gdy swoją genialną myśl chcesz przelać na papier to po odszukaniu odpowiednich klawiszy, już ją zapomniałaś (eś)?

Nie być smutna (y) z powodu faktu, że w szkole nauczyli Cię pisać tylko ręcznie a nie także na klawiaturze komputera. Ludzi z takim losem spotkasz wiele. Gdy mają oni coś napisać na komputerze najchętniej wyrzuciliby klawiaturę przez okno i napisali to piórem na papierze.

Myśmy czekali pod oknem na tę wyrzuconą przez Ciebie klawiaturę. Chodź popatrzeć, kto skrobie w Twoje drzwi i skomle jak piesek!

„Tutaj coś Ci wypadło przez okno, ale ja to przyniosłem i chcę się z Tobą zaprzyjaźnić. Ja jestem ZAVek i nie mam tak sprawnych łapek jak Twoje palce.“

Přečteno 12158x.
 
výtah
© 2023 ZAV | grafika: Adam Hadraba | webmaster: Miloš Černilovský