zpět do 1. patraŠkola ZAV

Klávesnica prekáža?

Tak dlho ste při chatovaní hľadali písmenka, až sa začal partner baviť s niekým iným? Máte naplať dvojstránkovú správu alebo referát a je to pre Vás úmorná práca na celé popoludnie? Začínate pochybovať o svojom IQ, keď vlastné geniálne myšlienky potrebujete vložiť do počítača a skôr než tých pár nájdených písmenek opravíte, zabúdate, čo ste vlastne chceli naplať? Nebuďte z toho smutní, že Vás v škole sice naučili písať ceruzkou na papier, ale nie na klávesnici! Ľudí s takýmto osudem stretnete veľa: mnohí lekári, keď majú naplať recept na počítači, tiž by najradšej vyhodili klávesnicu von oknom a radšej by písali na papier…. Varovali sme Vás neskoro a Vy ste už klávesnicu oknom naozaj vyhodili? Tak sa choďte pozrieť, kto to škriabe na dvere a kňučí ako psík!

„Tu Vám niečo vypadlo z okna, tak to vracím a chcem sa pozerať, ako sa všetci traja budeme kamarátiť! Ja som JaZAVčík a nemám také šikovné labky ako sú Vaše prsty.“

Přečteno 15203x.
26. 8. 2009
výtah
© 2023 ZAV | grafika: Adam Hadraba | webmaster: Miloš Černilovský