zpět do 1. patraŠkola ZAV

Klávesnice překáží?

Tak dlouho jste při chatování hledali písmenka, až se začal partner bavit s někým jiným? Máte napsat dvoustránkovou zprávu nebo referát a je to pro Vás úmorná práce na celé odpoledne? Začínáte pochybovat o svém IQ, když vlastní geniální myšlenky potřebujete vložit do počítače a než těch pár nalezených písmenek opravíte, zapomínáte, co jste vlastně chtěli napsat? Nebuďte z toho smutní, že Vás ve škole sice naučili psát tužkou na papír, ale už ne na klávesnici! Lidí s takovým osudem potkáte spousty: mnohý pan doktor, když má napsat recept na počítači, také by nejraději klávesnici vyhodil oknem a raději psal perem na papír. … Že jsme varovali pozdě a Vy už klávesnici oknem fakt vyhodili? Tak se jděte podívat, kdo to škrábe na Vaše dveře a kňučí jako pejsek!

„Tady Vám něco vypadlo z okna, tak to vracím a chci se dívat, jak se všichni tři budeme kamarádit! Já jsem JeZAVčík a nemám tak šikovné tlapky jako jsou Vaše prsty.“

Přečteno 80012x.
 
výtah
© 2023 ZAV | grafika: Adam Hadraba | webmaster: Miloš Černilovský