zpět do 3. patraŠkola ZAV

Kde se učí ZAV?

Rodičům, kteří o škole pro své děti rozhodují i podle stupně záruky získání klávesnicové gramotnosti, doporučujeme zajímat se o Talentovou soutěž pro žáky základních škol, aby se s originální, půl století propracovávanou výukou psaní na klávesnici vedenou počítačem, mohli na místě seznámit. Talentové soutěže pořádají střední školy se zavedenou výukou ZAV pro žáky základních škol ze svého spádového území.

Tuto možnost rodiče měli aspoň v jedné ze škol, které svým žákům ZAV nabízí, v místech:

Batelov, Bohumín, Brno, Bruntál, Břeclav, Bučovice, Čáslav, Čechtice, Česká Třebová, Český Těšín, Dalovice, Děčín, Dobrovice, Dolní Bečva, Domažlice, Frýdek-Místek, Habry, Havlíčkův Brod, Hodonín, Holčovice, Holešov, Horní Suchá, Hradec Králové, Humpolec, Hustopeče, Choceň, Chomutov, Chotěboř, Chrudim, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Jirkov, Karviná, Kelč, Kladno, Klobouky u Brna,Kolín, Kopidlno, Kopřivnice, Kostelec n. Orlicí, Kostelec u Holešova, Košetice, Krnov, Kroměříž, Libochovice, Litovel, Lovosice, Lužice, Město Albrechtice, Milevsko, Milotice, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Mutěnice, Náchod, Neveklov, Nové Město na Moravě, Nový Bydžov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Osoblaha, Ostrava, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Petřvald, Plzeň, Praha, Proseč u Skutče, Prostějov, Přerov, Rakovník, Rožnov p. R., Rumburk, Sedlčany, Semily, Slavičín, Slavkov u Brna, Sloupnice, Spálov, Starý Jičín, Studénka, Šumperk, Telč, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uničov, Ústí nad Labem, Valašská Bystřice, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Veselí n. M., Vlašim, Vrchlabí, Vsetín, Vyškov, Zašová, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

Přečteno 20262x.
30. 8. 2009
výtah
© 2023 ZAV | grafika: Adam Hadraba | webmaster: Miloš Černilovský