zpět do 3. patraŠkola ZAV

Archiv - Knihovna

Psaní na počítači pro samouky

Psaní na počítači pro samouky - koupit knihuvydalo brněnské nakladatelství CPRESS. Publikace navazuje metodicky na vůbec první tištěnou programovanou výuku ovládání klávesnice z let 1989 a 1991 (Psaní na stroji pro samouky, SNTL) a hlavně na současnou programovanou výuku ZAV. Má pomoci zejména těm žákům a studentům, kteří svůj domácí trénink doplňují bez možnosti nechat se vést vlastním počítačem např. v textovém editoru či dokonce na psacím stroji. Vyučujícím publikace ušetří tisk "Cvičných textů", které jsou pro potřeby učebnice přepracovány tak, aby žáka samostatně vedly. Částečné propojení s e-learningem ZAV i světem soutěží ve zpracování textů nabízí přiložené CD.

Objednávky české a slovenské verze Psaní na počítači pro samouky a Rozhledů, vydávaných Národním ústavem odborného vzdělávání:

Psaní na počítači pro samouky

Písanie na počítači pre samoukov

Rozhledy – časopis pro písemnou a elektronickou komunikaci

http://www.nuov.cz/index.php?page=stu&s=125

Přečteno 19291x.
6. 12. 2009
výtah
© 2023 ZAV | grafika: Adam Hadraba | webmaster: Miloš Černilovský